GORRA COFFEE ROASTERS - справжня мануфактура обсмажування кави у серці Прикарпаття заснована ще у 2013 році.

У оффлайн-кав‘ярнях "Gora Coffee" можливо спробувати нашу свіжообсмажену каву у вигляді класичних кавових напоїв, а також у різноманітних методах заварювання, обрати каву для дому, кав'ярні, офісу тощо.

Ми здійснюємо професійну консультацію та допомогу при виборі кави . За 9 років на ринку, наш бренд здобув надійну репутацію, а кожен клієнт залишається з нами назавжди.

Замовити каву з різних куточків світу ще ніколи не було так просто! Якщо якість та смак для вас є найголовнішим критерієм, то наша кава стане чудовим вибором.

Переконайтеся самі у високій якості та зручності сервісу доставки від “Gora Coffee”. Це найкраще рішення для вашого дому чи офісу :)

Шановні відвідувачі!

Просимо дотримуватися протиепідемілогічних заходів: Дотримуйтесь дистанції 1.5 метра, користуйтесь засобами індивідуального захисту (зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно) крім часу приймання їжі на літньому майданчику. Перед прийманням їжі обробіть руки засобом дезінфекції. За столиком може знаходитися не більше 2-х осіб, без урахування дітей віком до 14 років. Бережіть себе і своїх близких

Івано-Франківськ
Січових Стрільців 13А.

+38 (099) 00 47 977

м. Яремче
с. Поляниця
участок Щивки 8.

+38 (096) 72 02 400